Kırklareli'nin Sitesi

kakava 2006

Kakava 2006
 




16. KIRKLARELI KARAGÖZ KÜLTÜR SANAT VE KAKAVA FESTIVALI PROGRAMI

13 MAYIS CUMARTESİ
10.00 Satranç Turnuvası( Halk Eğitim Merkezi)
10.00 İlköğretim Okulları arası Duvar Resimleri Yarışması (Stadyum Arkası)
10.00-12.00
Briç Turnuvası
11.00 Okullar arası
Basketbol turnuvası ( 6 Kategori
Kız-Erkek)
11.00 Karagöz Kukla Gösterileri H.E.M Salonu


11.00 Trakya Bölgesi Masa Tenisi Turnuvaları
14.00 Hazineyi Bul Yarışması
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları (Stadyum Yanı)
16.00 Streetball Turnuvası Gençlik Spor Salonu
19.00 Teknik Eğitim Fakültesi Öğrencilerinin Tiyatro Gösterisi
21.00 Teknik Eğitim Fakültesi Öğrencilerinin Tiyatro Gösterisi

-14 MAYIS PAZAR-
09.30 Sağlıklı Yaşam ve Doğa yürüyüşü (Istranca Grubu)
10.00 Trap Skeet Atışları (Şerif Hecan Atış Poligonu)
10.00 Sağlıklı yaşam ve Doğa yürüyüşü
10.00 İlköğretim Okulları Hah Saha Futbol Turnuvası
11.00 Satranç Turnuvası ( Halk Eğt.Mrkz.)
11.00 Okullar arası Basketbol turnuvası
13.30-18.00 Briç Turnuvası (Kapalı Spor Salonu) Açık Hava Tenis Turnuvaları
21.00 Kırklareli Müzik Sevenler Derneği Türk Sanat Müziği Korosu (H.E.M Salonu) 

-15 MAYIS PAZARTESİ-
10.00 Gençlik Haftası Yürüyüşü
11.00 Akciğer Taraması (Sağlık Bahçesi)
11.00 Okullar arası Basketbol Turnuvası
11.00 Karagöz Gösterimi H.E.M Salonu
11.00 Tekvando Trakya Şampiyonası
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları
17.30 Türkü Şöleni Programı TRT
( Canlı-Kapalı Spor Salonu)
21.00 Şiir Dinletisi Eğitim -Sen (H.E.M Salonu)

16 MAYIS SALI
10.00 Atletizm ve Kros Yarışmaları (7 Kategoride- Edirne Yolu)
11.00 Akciğer Taraması (Sağlık Bahçesi)
11.00 Okullar arası Basketbol turnuvası
11.00 Karagöz Gölge Oyunu H.E.M Salonu
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları
15.30 Ritm Yarışması (Kapalı Spor Salonu Yanı)
20.00 Halk Oyunları Gösterileri
21.00 Oda Orkestrası(Trakya Üniversitesi)(H.E.M Salonu)

FESTİVAL ALANI
20.15 Hasan ÖZTÜRK Mahalli Sanatçı
21.00 Ses Yarışması Festival Alam
22.00 Grup Reverse 8 İstanbul-Kemancı)
23.00 Emirkan
Sunucu :AlpKIRŞAN

17 MAYIS ÇARŞAMBA
10.00 Sergiler (Show Düğün Salonu
11.00 Tekvando Trakya Şampiyonası
11.00 Okullar arası Basketbol turnuvası
17.00 Halı Saha Futbol Turnuvası (Final 2.Kademe)
FESTİVAL ALANI
20.00 Gençlik Şöleni
21.00 Grup İstasyon 39
21.30 Barış
22.00 Dans Show
23.00 Grup Töre
Sunucu: Alp KIRŞAN
18 MAYIS PERŞEMBE

10.00 Okul Sergileri
11.00 Özel Trakya Lazer Göz Merkezi ücretsiz tarama
12.00 Karagöz Gösterileri H.E.M Salonu
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları Finali
15.00 Trap Atışları Sergi Açılışları Resim Sergisi
16.00 Festival Korteji Karagöz Heykeline Çelenk Koyma(Belediye Bşk konuşması) Festival Alanı Kakava Ateşini yakma ve Açık Hava Konserlerinin başlaması
Havai Fişek Gösterileri
20.00 Faruk YILMAZ
20.30 Yayla Ateşi
21.00 Kıvırcık Ali
22.00 Ebru Destan
23.00 Soner ARICA
19 MAYIS CUMA
10.00 Okul Sergileri
09.00-18.00 Sağlık Bahçesi Sağlık İl Müdürlüğü ile müşterek
10.0 Stantların Açılışı Tarım İl Müdürlüğü ile müşterek
12.00 Yemek Yarışmaları
14.00 Trap Atışları Final
14.00 Karagöz ve Hacivat Söyleşileri H.E.M Salonu
16.00 Çocuk Tiyatrosu
20.30 Halk Konserleri Festival Alanı
21.00 Anadolu Efsanesi
22.00 Emre ALTUĞ
23.00 Ebru GÜNDEŞ 

20 MAYIS CUMARTESİ
10.00 Okul Sergileri
11.00 Halit ZİLYAS Uçurtma Yarışması
11.00 Trap Sket Final Yarışması
14.00 Trakya Şairler Topluluğu Şiir Dinletisi
14.30 Ritm Yarışması Final Yarışması
15.30 Çocuk Tiyatrosu H.E.M Salonu
17.00 Halı Saha Futbol Turnuvası Final Maçı ve Ödül Töreni
17.30 Bebek Emekleme Yarışması Anneler Derneği ile müşterek
20.00 Ekrem ATAER
21.00 Grup Çamur
22.00 Defile (12 ünlü manken Çağla Şikel, Şenay Akay, Vahe Kılıçarslan.......)
22.30 Gülben ERGEN
Havai Fişek Gösterileri. 

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=