Kırklareli'nin Sitesi

kakava 2007

Kakava 2007



KIRKLARELİ KARAGÖZ KÜLTÜR SANAT VE KAKAVA FESTIVALI PROGRAMI

12 Mayıs Cumartesi
10.00 İlköğretim Okullararası Duvar Resimleri Yarışması (Stadyum Arkası)
10.30 Tiyatro Gösterimi (Halk Eğitim Merkezi)
13.00 Tiyatro Gösterimi (Halk Eğitim Merkezi)
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları (Stadyum Yanı)
15.00 Tiyatro Gösterimi (Halk Eğitim Merkezi)
16.00 Streetball Turnuvası (Gençlik Spor Salonu)
2. gün -13 Mayıs Pazar
10.00 Karagöz Gösterileri (Halk Eğitim Merkezi)
10.00 Ilköğretim Okulları Futbol Turnuvası (Halı Saha)
10.00 Masa Tenisi Şampiyonası(Kapalı Spor Salonu)
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları
20.30 Tiyatro (Nafile Dünya) Eğitim-Sen (Halk Eğitim Merkezi)
21.00 Şapka (Festival Alam) (Ses + Işık+ Güvenlik+ Catering)* *~
22.30 Stres (Festival Alanı) (Ses + Işık+ Güvenlik+ Catering)* *-
3. gün 14 Mayıs Pazartesi
14.00 Bahçe Süslemesi Yarışması
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları
17.00 TRT Türkü Şöleni (Kapalı Spor Salonu)
4. gün 15 Mayıs Salı
11.00 Akciğer Taraması (Sağlık Bahçesi)
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları
20.30 Istasyon 39 (Konser Festival Alanı)
21.00 Müzikli Şiir Dinletisi - M. Niyazi Akıncıoğlu'nu Anma (ÇYDD) (Kırklareli Hareketi Derneği)
21.30 Yayla Ateşi (Konser Festival Alanı)

5. gün 16 Mayıs Çarşamba
11.00 Okullar arası Basketbol Turnuvası
17.00 Halı Saha Futbol Turnuvası (Final 2. Kademe)
19:00 Badem (Konser Festival Alanı)
20:30 Gece Yolcuları (Konser Festival Alanı)
22:30 Burhan Öçal (Konser Festival Alanı)
Havai Fişek Gösterileri
6. gün 17 Mayıs Perşembe
11.00 Özel Trakya Lazer Göz Merkezi (Ücretsiz Tarama)
14.00 Açık Hava Tenis Turnuvaları Finali
Sergi Açılışları Resim Sergisi
16.00 Şeker taraması (Dr. Hasan Onat)
17.00 Festival Kortej Karagöz Heykeline Çelenk Koyma (Belediye Başkanı Konuşması)
Kakava Ateşinin Yakılması (Festival Alanı)* ve Havai Fişek Gösterisi
19.00 Jonglör Gösterisi
19:30 Faruk Yılmaz (Konser Festival Alanı)
21:15 Cem Özkan (Ana Sahne)
22:30 MFÖ (Ana Sahne)
7. gün 18 Mayıs Cuma
11.00 Sağlık Bahçesi (Özel Trakya Lazer Göz Merkezi)
14.00 Trap Atışları Final
17.00 Yabancı Ülkelerden Gelen Folklor Ekiplerinin Gösterileri
17.00 -19.00 Şeker Taraması (Dr. Hasan Onat)
19.00 Defile (Festival Alanı)
20:00 Cem Yıldız (Festival Alanı)
21:30 Hüsnü Şenlendirici (Festival Alanı)
23:00 Deniz Seki (Festival Alanı)
Havai Fişek Gösterileri
8. gün 19 Mayıs Cumartesi
10.00 - 12.00 Tek Kurşun Yarışması ve Köpek yarışmaları
11.00 Halit Zilyas Uçurtma Yarışması
14.00 Motor Yarışları (Rauf Denktaş Bulvarı)
14.00 Trakya Şairler Topluluğu Şiir Dinletisi (Istasyon Kültür Parkı)
17.00 Futbol Turnuvası Final Maçı ve Ödül Töreni (Halı Saha)
18:00 Dans ve Defile Gösterisi (Festival Alanı)
19:00 Istanbul Attack (Festival Alanı)
20:00 Rebel Moves (Festival Alanı)
22:00 Nil Karaibrahimgil (Festival Alanı)
Havai Fişek Gösterileri
9. gün 20 Mayıs Pazar
Piknik (Festival Alanı)
Jonglör Gösterisi (Festival Alanı)
Dinletiler (Festival Alanı)
2. Sahne - Çadır: (Sponsorlu)
Fattish
Tansu Kaner
Istanbul Calling Dj Set
Denolog Performans (Deniz Güngör / Log Drum)
Tarkan
Murat Uncuoğlu
Hakan Türker
dEmian & Emre
Sunucu:
Ece Erken, Arda Saner ya da Cem Kılıç, Gül Gölge Asuman Dabak, Zeynep Tokuş

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=